EREDMÉNYEK 2019

2019. február 2. szombat

Latin Magyar bajnokság (35 induló):
1. Andrea Silvestri – Váradi Martina (Valcer Táncstúdió)
2. Miha Zerjav Miha – Karcagi Laura (Valcer Táncstúdió – Stúdió 2000 TSE)
3. Hidi Balázs – Kis Violetta (Valcer Táncstúdió – Szilver Táncsport Egyesület)
4. Gervasi Marco – Törőcsik Tímea (DanceStation Táncsport Egyesület)
5. Zilahi Szabolcs György – Gede Andrea (DanceStation Táncsport Egyesület – Szilver Táncsport Egyesület)
6. Pellei Mihály – Tóth Enikő (Pro-Art Táncstúdió)
7. Gáspár Patrik – Szondi Fanni (Valcer Táncstúdió)
8. Novák István – Sebesi Daniella (Pro-Art Táncstúdió)
9. Nagy Márk – Unger Fanni (SZOLDANCE Táncsport Egyesület)
10. Gál Krisztián Zsolt – Loch Jázmin (SZOLDANCE Táncsport Egyesület – Quality Dance TSE)
11-12. Borbás Csaba – Tóth Emília (Pro-Art Táncstúdió)
11-12. Földiák Márk – Horváth Petra Jázmin (Quality Dance TSE)
13. Pölyhe Máté – Iszlatyi Kinga Annamária (Forma Táncsport Egyesület – Stúdió 2000 TSE)
14-15. Kurtyán Miklós – Butor Zsófia (Valcer Táncstúdió)
14-15. Szabó Ádám – Csofcsics Csenge (Stúdió 2000 TSE)
16. Gombkötő Balázs – Laskovics Petra (Lorigo Táncsport Egyesület)
17. Török Árpád – Molnár Barbara (Pro-Art Táncstúdió)
18. Reck Tibor – Szlepák Andrea Zsuzsanna (Botafogo Táncegyüttes)
19. Bencsik Gergő – Sándor Szilvia (SZOLDANCE Táncsport Egyesület)
20. Loncsák Dániel – Kecsedi Rebeka (Valcer Táncstúdió)
21-22. Kerekes Krisztián – Szakál Evelin Noémi (Valcer Táncstúdió)
21-22. Reiter Renátó – Kersák Dóra (Botafogo Táncegyüttes – Fulldance Táncsport Egyesület)
23-24. Szabó Noel Marcell – Mártha Mercédesz Laura (Valcer Táncstúdió)
23-24. Szőnyi Balázs Bence – Kovács Anna (Stúdió 2000 TSE)
25. Urbán Tamás – Juhász Dóra (DanceStation Táncsport Egyesület)
26. Németh Gábor – Váradi Csilla (Stúdió 2000 TSE)
27. Flekács László – Rákosi Zsófia (Miskolcz-Revital TSE)
28-29. Dunai Bence – Horváth Petra Vanda (Fulldance Táncsport Egyesület)
28-29. Matyi Máté – Mező Iris Renáta (Valcer Táncstúdió)
30. Mizsér Tamás – Fülöp Zsuzsanna (Dance Express Tánc Sport Egyesület – Oktogon Tánccentrum)
31. Török Tamás Dániel – Gyurkovits Éva (SZOLDANCE Táncsport Egyesület)
32. Balogh Csaba Richárd – Pető Gabriella (iDanceStudio KTSE)
33. Göller Barnabás Gábor – Göller Kitti (Ametiszt Táncsport Egyesület)
34-35. Bölöni Barna – Erdős Lilla (Dimenzió Táncsport Egyesület)
34-35. Keresztes László – Bartha Lilla (Valcer Táncstúdió)

Ifjúsági Latin Magyar bajnokság:
1. Andrei Petcu – Barna Nicole Vanessa (Botafogo Táncegyüttes – Claudius Táncsport Egyesület)
2. Szűcs Dávid – Turkevics Bogdana (DanceStation Táncsport Egyesület)
3. Urbán István – Urbán Lilla Andrea (Forma Táncsport Egyesület)
4. Rischák Balázs – Dajka Csenge (Szilver Táncsport Egyesület)
5. Bánáti Marcell – Józsa Janka (iDanceStudio KTSE – Ritmo Sporttánc Egyesület)
6. Szabó Robin László – Sulyán Lilla Katalin (Pro-Art Táncstúdió – Sway Táncsport Egyesület)
7-8. Holló Patrik – Szeőke Ágota (Pro-Art Táncstúdió – SZIGO Kulturális Táncsport Egyesület)
7-8. Lehóczki Zsolt – Bernáth Odett (Botafogo Táncegyüttes)
9. Maczkó Márk Miklós – Csorba Viktória (Miskolcz-Revital TSE)
10. Sárkány Egon – Tóth Bernadett (Miskolcz-Revital TSE)
11. Szabó Márk – Frey Tímea (Stúdió 2000 TSE – Kner Táncsport Egyesület)
12. Bánáti Barnabás – Farkas Noémi (iDanceStudio KTSE)
13. Szegfű Kornél Norbert – Susánszki Éva (Pro-Art Táncstúdió)
14. Paizs Ármin Gábor – Jeges Jázmin Mirjam (Ametiszt Táncsport Egyesület)
15. Sziklai Gábor – Stercz Míra Krisztina (SZIGO Kulturális Táncsport Egyesület)
16-17. Benkő Arnold – Gruber Rebeka (SZIGO Kulturális Táncsport Egyesület)
16-17. Józsa Márk – Fock Dorottya Éva (Ritmo Sporttánc Egyesület)

Junior II. Latin Magyar bajnokság:
1. Härtlein Ákos – Farkas Gréta (Forma Táncsport Egyesület)
2. Kohon Patrik – Gál Dalma (Szilver Táncsport Egyesület)
3. Pusch Kevin – Albert Emma (SZIGO Kulturális Táncsport Egyesület)
4. Antal Krisztián – Prozlik Melinda Lenke (Szilver Táncsport Egyesület)
5. Kolozsváry Mátyás – Balogh Adél Emese (El Paso SE)
6. Tuboly Zsombor – Salamon Sára (Gála Társastáncklub Egyesület)
7. Kovács Ádám – Faludi Eliza Eszter (Lorigo Táncsport Egyesület)
8. Horváth András Máté – Ujcz-Méri Sára (Dance Express Tánc Sport Egyesület)
9-10. Házas Ádám – Paluska Emese (Corso Tánc Sportegyesület)
9.10. Szőts Dávid – Fekete Renáta (Szilver Táncsport Egyesület)
11. Kovács Péter Benedek – Bódor Liliána (Corso Tánc Sportegyesület – Valcer Táncstúdió)
12. Balázs Dominik – Kondacs Jázmin Bíborka (Szilver Táncsport Egyesület)
13. Serényi Barnabás Áron – Varga Liza (SZIGO Kulturális Táncsport Egyesület)
14. Barkaszi Bálint – Böhl Emese (SZIGO Kulturális Táncsport Egyesület)
15. Papp Ádám István – Máté Virág (Szilver Táncsport Egyesület)
16. Petrényi Marcell László – Kovács Sára (Gála Társastáncklub Egyesület)
17. Tóth Zoltán – Kránitz Anna Boglárka (Lorigo Táncsport Egyesület)
18-19. Molnár Ákos – Kiss Petra (Nyíri Lajos Táncsport Egyesület – Kner Táncsport Egyesület)
18-19. Palásthy Nándor – Csizmadia Nikolett (Ritmo Sporttánc Egyesület)
20. Reznák Zsolt – Dubai Dóra (Stúdió 2000 TSE)

Senior I-II. Latin Magyar bajnokság:
1. Szánthó Péter – Juhász-Szánthó Szilvia (Claudius Táncsport Egyesület)
2. Szőllősi Jenő – Szabó-Völgyi Zsuzsanna (Stúdió 2000 TSE – Fenomén TáncSport Egyesület)
3. Kiss Mihály – Farkas Mónika (Oktogon Tánccentrum)
4. Wu-Hen-Chang Antal – Surján Cecília (Quality Dance TSE)
5. Nagy Péter – Kaposvári Ágnes (Fenomén TáncSport Egyesület – Freetime KSTE)
6. Krizmanics Ferenc – Máriné Patton Klára (Stúdió 2000 TSE – SZOLDANCE Táncsport Egyesület)
7. Csomor Csaba – Zum Edit (SZOLDANCE Táncsport Egyesület – Oktogon Tánccentrum)

Senior III-IV. Latin Magyar bajnokság:
1. Berta Mihály – Bertáné Nagyfejeő Gyöngyi (SZOLDANCE Táncsport Egyesület)
2. Lukács Aladár – Kincses Csilla (SZOLDANCE Táncsport Egyesület)
3. Nagy István – Magyar Márta Dr. (Alexandra Tánc Sportegyesület – Freetime KSTE)
4. Savanya László – Savanyáné Árvai Margit (Forma Táncsport Egyesület)
5. Králik János – Králik Jánosné (Nyíri Lajos Táncsport Egyesület)

Junior I. Latin Magyar bajnokság:
1. Annus László – Bényi Hanna Kamilla (SZOLDANCE Táncsport Egyesület)
2. Kosztolányi Elek – Bartók Laura (Szilver Táncsport Egyesület)
3. Juhász Gábor Krisztián – Kocsis Johanna (SZOLDANCE Táncsport Egyesület)
4. Fésűs Ákos – Wei Chen Yao (Pro-Art Táncstúdió – Danza Táncsport Egyesület)
5. Kállai Ádám István – Komlós Lilian (SZOLDANCE Táncsport Egyesület)
6. Köllő Balázs – Bottyán Boglárka (Szilver Táncsport Egyesület)
7. Süle Zsombor – Tiringer Lili (Szilver Táncsport Egyesület)
8-9. Faludi Bálint – Paksa Luca (Lorigo Táncsport Egyesület)
8-9. Bekiarisz Márkosz – Polyák Panna (OPCIÓ Kft. – ZugloDance)
10. Pillmann Szabolcs – Szekeres Lilla Sára (Forma Táncsport Egyesület)
11. Péntek Ádám – Máté Zsóka (Ametiszt Táncsport Egyesület)
12-14. Kaiser Kristóf – Kasza Liza Emma (SZIGO Kulturális Táncsport Egyesület)
12-14. Rozina Ákos – Kapronczai Sára Panna (SZIGO Kulturális Táncsport Egyesület)
12-14. Csanaki Ádám – Kolozsváry Lili (El Paso SE)
15. Beke Mátyás – Darabos Emma (Gála Társastáncklub Egyesület)
16. Geicsnek Ádám – Vida Kamilla (Oktogon Tánccentrum)
17. Sebők Roland Krisztián – Sebők Nilla Viktória (Botafogo Táncegyüttes)
18. Fehér Dominik – Fehér Violett (SZIGO Kulturális Táncsport Egyesület)

Junior I. Standard Magyar bajnokság:
1. Annus László – Bényi Hanna Kamilla (SZOLDANCE Táncsport Egyesület)
2. Juhász Gábor Krisztián – Kocsis Johanna (SZOLDANCE Táncsport Egyesület)
3. Kosztolányi Elek – Bartók Laura (Szilver Táncsport Egyesület)
4. Köllő Balázs – Bottyán Boglárka (Szilver Táncsport Egyesület)
5. Süle Zsombor – Tiringer Lili (Szilver Táncsport Egyesület)
6. Kállai Ádám István – Komlós Lilian (SZOLDANCE Táncsport Egyesület)
7. Rozina Ákos – Kapronczai Sára Panna (SZIGO Kulturális Táncsport Egyesület)
8. Fésűs Ákos – Wei Chen Yao (Pro-Art Táncstúdió – Danza Táncsport Egyesület)
9. Pillmann Szabolcs – Szekeres Lilla Sára (Forma Táncsport Egyesület)
10. Faludi Bálint – Paksa Luca (Lorigo Táncsport Egyesület)
11. Beke Mátyás – Darabos Emma (Gála Társastáncklub Egyesület)
12. Kaiser Kristóf – Kasza Liza Emma (SZIGO Kulturális Táncsport Egyesület)
13. Fehér Dominik – Fehér Violett (SZIGO Kulturális Táncsport Egyesület)

Gyerek Latin Magyar bajnokság:
1. Bódis Botond – Kiss Flamina Hanna (Corso Tánc Sportegyesület)
2. Szegfű Balázs – Német Ena (SZIGO Kulturális Táncsport Egyesület)
3. Polónyi Kevin – Dorogi Edina Anna (Szilver Táncsport Egyesület)
4. Halmóczki Márk – Tran Ngoc Quynh Anh (Ametiszt Táncsport Egyesület)
5. Patai Patrik Ferenc – Lévai Regina Alexandra (Forma Táncsport Egyesület)
6. Kapronczai Benedek – Mészáros Szofi (SZIGO Kulturális Táncsport Egyesület)
7. Landi Dominik Balázs – Balassa Bíbor (Corso Tánc Sportegyesület)
8. Gyalai Oszkár Noel – Békési Csenge (SZOLDANCE Táncsport Egyesület)
9. Kiss Dominik – Mettner Léna Míra (Ametiszt Táncsport Egyesület)
10. Ökrös Zénó – Baráth Csenge (Szilver Táncsport Egyesület)
11. Ördögh Gergő Dominik – Németh-Szabados Abigél (Pro-Art Táncstúdió – Papiron Szeged Versenytáncklub Egyesület)
12. Pető Dániel – Kocsis Liliána (Szilver Táncsport Egyesület)

Gyerek Standard Magyar bajnokság:
1. Bódis Botond – Kiss Flamina Hanna (Corso Tánc Sportegyesület)
2. Polónyi Kevin – Dorogi Edina Anna (Szilver Táncsport Egyesület)
3. Ördögh Gergő Dominik – Németh-Szabados Abigél (Pro-Art Táncstúdió – Papiron Szeged Versenytáncklub Egyesület)
4. Patai Patrik Ferenc – Lévai Regina Alexandra (Forma Táncsport Egyesület)
5. Kapronczai Benedek – Mészáros Szofi (SZIGO Kulturális Táncsport Egyesület)
6. Ökrös Zénó – Baráth Csenge (Szilver Táncsport Egyesület)
7. Pető Dániel – Kocsis Liliána (Szilver Táncsport Egyesület)
8. Gyalai Oszkár Noel – Békési Csenge (SZOLDANCE Táncsport Egyesület)
9. Szegfű Balázs – Német Ena (SZIGO Kulturális Táncsport Egyesület)

Profi Standard Magyar bajnokság (1):
1. Tábori Ármin – Dézsy Klaudia Klára (DanceStation TáncSport Egyesület)

2019. február 3. vasárnap

Felnőtt Standard Magyar bajnokság (26 induló):
1. Fodor Norbert Csanád, Vaszi Réka Beáta
2. Bencze István, Prozlik Anna
3. Szalai Dénes Ferenc, Balla Petra
4. Gombköző Balázs, Laskovics Petra
5. Rónyai Zoltán, Busa Dóra
6. Bődi Dénes, Fruzsa Hajnalka Kata

Ifjúsági Standard Magyar bajnokság:
1. Urbán István, Urbán Lilla Andrea
2. Arthemij Marushak, Fazekas Fanni
3. Rischák Balázs, Dajka Csenge
4. Fábián Dávid László, Dodé Ingrid
5. Szabó Robin László, Sulyán Lilla Katalin
6. Patkós Máté, Juhász Dóra

Junior II. Standard Magyar bajnokság:
1. Kohon Patrik, Gál Dalma
2. Hatlein Ákos, Farkas Gréta Éva
3. Balázs Dominik, Kondacs Jázmin Bíborka
4. Antal Krisztián, Prozlik Melinda Lenke
5. Papp Ádám István, Máté Virág
6. Pusch Kevin, Albert Emma

Senior I-II. Standard Magyar bajnokság:
1. Kemény Tamás, Princz Nóra
2. Szánthó Péter, Juhász-Szánthó Szilvia
3. Szegi Márk István, Szegi Andrea
4. Asztalos Zoltán dr., Kissné Szegedi Zsuzsanna
5. Halász Barna, Weidinger Ágnes

Senior III-IV. Standard Magyar bajnokság (5):
1. Baranyai Szilárd, Illés Enikő Katalin
2. Bánfi Antal, Salgó Mariann Ágnes dr.
3. Králik János, Králik Jánosné
4. Láng István, Rónaszéki Éva
5. Szamos Péter Tibor, Szamos Péter Tiborné

Profi Latin Magyar bajnokság (4):
1. Süttő Roland, Tombácz Anikó
2. Budai Attila, Barna Lilla
3. Széles András, Karalyos Judit
4. Horváth Kristóf, Szatmári Orsolya Eszter

Kerekeszékes Freestyle Szóló (4):
1. Kátai Virág
2. Sárai Rita
3. Ungvári Györgyi
4. Mester-Csiki László

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás